/Files/images/ЗНО.jpg


Неодмінно візьміть участь у пробному ЗНО-2017

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є одним із етапів підготовки й адаптації до процедури основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, реальною можливістю перевірити свої знання.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитись з процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів.

Алгоритм реєстрації простий:

1. З 10 до 31 січня 2017 р. зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua. на сторінку «Пробне ЗНО-2017».

2. Заповнити реєстраційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО».

4. Зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та роздрукувати квитанцію про оплату.

5. Здійснити оплату протягом 5-ти робочих днів та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

6. Після 15 березня 2017 р. зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» і роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

Вартість одного тестування становить 129 грн.

Бонус-подарунок очікує на учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату за участь у пробному ЗНО:

перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших 100 зареєстрованих,

для 200 – з англійської мови,

для 300 – з математики.

Терміни проведення пробного ЗНО:

01 квітня 2017 р. – українська мова та література

08 квітня 2017 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія,

фізика, хімія, біологія, російська мова.

Успіху досягають лише ті, хто готовий за нього боротися!


Матеріали для інструкторів ЗНО - 2016

wym-1461232388664


Інформаційно-методичні матеріали для інструкторів пробного ЗНО - 2016

wym-1458652877195


Закінчується термін реєстрації на пробне ЗНО-2016

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 30 січня 2016 р. закінчується реєстрація на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні - це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2016, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, оцінити свої знання.

Досвід показує, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено у пунктах проведення ЗНО під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Успіху Вам!


Пробне ЗНО-2016

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - реальна можливість перевірити свої знання.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути особи (учні 10 чи 11 класів, випускники минулих років), які виявили бажання випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто виявить намір пройти пробне ЗНО матиме можливість:

 • ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, максимально наближеною до основної ;
 • попрацювати із тестовими зошитами та навчитись заповнювати бланки відповідей;
 • навчитись правильно розподіляти час під час написання тесту;
 • пройти психологічну адаптацію у пункті проведення ЗНО;
 • отримати результат та оцінити рівень навченості з предмета.

Для того, щоб зареєструватись на участь у пробному ЗНО, необхідно у період
з 05 по 30 січня 2016 року зайти на сайт ЛРЦОЯО http://www.lvtest.org.ua/ і заповнити реєстраційну форму, сформувати та надіслати електронну заявку, створивши при цьому «Особистий кабінет учасника ПЗНО». Надалі роздрукувати й оплатити отриману квитанцію. Вартість одного пробного тестування - 111 гривень.

Терміни проведення пробного ЗНО

02 квітня 2016 р. – українська мова та література

09 квітня 2016 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія,

фізика, хімія, біологія, російська мова.

Хай Вам щастить!


Програми ЗНО-2016

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1121 "Про програми ЗНО для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти", відповідно до статті 45 Закону України про вищу освіту.Терміни проведення ДПА у формі ЗНО змінено

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015р. № 1050:

а) змінено терміни проведення ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: з 05 до 30 травня 2016 року;

б) скорочено перелік предметів ДПА у формі ЗНО: української мова і література та математики або історія України на вибір учнів;

в) прийнято рішення , що усі випускники навчальних закладів 2015-2016 н.р. здаватимуть ДПА з іноземної мови у навчальних закладах.


Лист "Методичного порталу" про комп'ютерне альтернативне пробне ЗНО

wym-1445326127501


ПІДСУМКИ ЗНО-2015

Новим законом України «Про вищу освіту», який був прийнятий у липні 2014 року було визначено, що вступ до вищих навчальних закладів з 2015 року відбуватиметься тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). У процедурі проходження незалежного оцінювання цього року теж відбулося п’ять основних змін:

· ЗНО з української мови і літератури стало обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту. Більше того, тестування з цього предмету зараховувалось як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної освітидля всіхвипускниківзагальноосвітніх навчальних закладів 2015 року;

· тести з української мови і літератури та математики було поділено на базовий та поглиблений рівні;

· було вилучено із переліку тестувань всесвітню історію та світову літературу;

· у вищі навчальні заклади приймалися сертифікати ЗНО лише 2015 року. Таку зміну було введено для того, щоб поставити усіх абітурієнтів у рівні умови;

· збережено право для вузів встановлювати мінімальний прохідний бал. Вищі навчальні заклади тепер мають певну автономію і самостійно формують перелік предметів, із яких потрібно пройти ЗНО, визначають їх пріоритетність. Від цього залежать коефіцієнти різних складових конкурсного бала;

· під час вступної кампанії кожному абітурієнту слід було визначити пріоритетність ВНЗ при подачі заяви.

Результати ЗНО з української мови (базовий рівень) зараховуватись як результати ДПА за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи ЗНЗ 2015 року. Загальна кількість випускників 11-х класів у 2015 році в Радехівському районі становила 453 учні. З них 427 випускників взяли участь в основній сесії незалежного оцінювання з української мови та літератури, яке відбулося 24 квітня.

У нашому районі тестування з української мови та літератури відбувалось у місті Радехові, у двох школах. У Радехівській школі №2 проходили тестування 210 учнів, а в Радехівській школі №1 було 224 учні. 15 учнів із цієї кількості складали поглиблений рівень з цього предмету.

Відповідно до нововведень, цього року змінилася методика розрахунку бала сертифіката, було введено поріг «склав/не склав». З кожного предмету експертні комісії встановлювали свій «пороговий» бал ( мінімальна кількість тестових балів, необхідних для вступу до вищих навчальних закладів). З української мови та літератури він становив 22 тестових бали або 100 балів за рейтинговою шкалою. Варто зазначити, що це був найнижчий «поріг» в історії проведення незалежного оцінювання. Проте, в Україні, 23 тисячі випускників із 275 тисяч не змогли його подолати, а це майже 20% випускників із загальної кількості.

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг загальноосвітніх закладів всієї України за результатамизовнішнього оцінюванняз української мови і літератури, яке було проведено у 2015 році. Рейтинг публікується вперше за час проведення зовнішнього оцінювання, яке розпочалося у 2008 році. Загальна кількість навчальних закладів у цьому переліку – 7264.

Найбільше представництво серед ста найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови мають школи столиці України – 29 навчальних закладів. Серед областей України безумовним лідером є Львівська область, яку в топ-100 представляють 19 навчальних закладів.

Що стосується Радехівського району, то відповідно до цього рейтингу, десятка найкращих навчальних закладів району виглядає так: Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивчення іноземної мови (із великим відривом від інших шкіл - 651 місце серед шкіл України) посідає перше місце в нашому районі, на другому місці - Лопатинська ЗОШ (1292 місце в Україні). Решту шкіл цієї десятки розташувались таким чином: Радехівська ЗОШ №1, Синьківська ЗОШ, Стоянівська ЗОШ, Вузлівський ПЕЛ, Радехівська ЗОШ №2, Корчинська ЗОШ, Бишівська ЗОШ та Вузлівська ЗОШ.

Як свідчить інформація про результати ЗНО та ДПА з української мови у Радехівському районі, випускники-медалісти Радехівської ЗОШ №1, Корчинської, Стоянівської ЗОШ та Вузлівського природничо-економічного ліцею стовідсотково підтвердили свої знання та право на нагородження золотими та срібними медалями.

Цього року також маємо випускників, які показали найвищий результат - отримали 200 балів. Сліпчук Олена, випускниця Радехівської школи №1 отримала 200 балів з математики та 199 балів з географії. Добош Юрій, випускник Радехівської спеціалізованої школи, також отримав 200 балів з математики. Крім того, учень Радехівської школи №1, Пилипчук Ігор, отримав 198 балів з математики, учень Синьківської школи Моряк Назар отримав 197 балів також з математики. Великий відсоток випускників району отримали 196 балів з різних предметів, що свідчить про високу навченість наших учнів.

Що стосується наступного року, то у 2016 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники складатимуть вже з трьох обов’язкових предметів: української мови та літератури, іноземної мови та математики або історії України на вибір. Ці результати будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної освітидля всіх випускниківзагальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2016 року.

ЗНО у формі ДПА учні складатимуть у періодз 16 травня по 30 червня 2016 року, отож вчителям слід приділити велику увагу викладанню цих предметів у школі, щоб наші учні у наступному році також показали високі результати.
Тівипускники, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів,матимуть можливість скласти тести ЗНО з біології, географії, фізики, хімії та російської мови у періодз 01 до 30 червня.
Також у 2016 році плануєтьсявпровадження зовнішнього незалежного оцінювання загальних навчальних компетентностей.У порівнянні з тестами, які орієнтовані на перевірку знань з певного предмету ( наприклад, українська мова чи історія), тест загальних навчальних компетентностей ставить за мету з’ясувати готовність потенційних студентів до успішного продовження навчання. Він орієнтований не на знання програми, а на вміння виявляти здібності до навчання, роботу з інформацією. Це, зокрема, розуміння прочитаного тексту і його структурування, встановлення логічних зв’язків і формулювання висновків, вміння чітко формулювати і обґрунтовувати свою думку, логічне мислення, основи арифметичного і алгебраїчного числення, вміння застосовувати математичні знання для розв’язування практичних задач.

Такий тест при вступі до вищих навчальних закладів складатимуть випускники шкіл, які здобули середню освіту більше п’яти років тому, а також постраждалі учасники акцій громадянського протесту в період Революції Гідності, які отримали інвалідність та військовослужбовці, демобілізовані із зони проведення АТО.


Завчасно підготуйте необхідні документи та поспішайте на ЗНО!

24 квітня 2015 року буде проведено державну підсумкову атестацію з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадуємо та акцентуємо увагу учнів 11-х класів:

1. Заздалегідь підготуйте необхідні документи:

· Сертифікат учасника ЗНО-2015 (із фотокарткою);

· Паспортний документ (паспорт або свідоцтво про народження –документ, за яким проводилась реєстрація);

· Запрошення-перепустку (у якому вказано адреси пунктів тестування, та дати проведення тестувань)

Запрошення-перепустки абітурієнти повинні роздрукувати із своєї інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої можливий за номером Сертифіката та пін-кодом.

2. Пропуск учасників у пункти тестування - з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

3 З метою забезпечення організованого проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання 24 квітня доїзд учнів 11-х класів Радехівського району буде забезпечено за допомогою автобусів «Школярик» Відділом освіти розроблено маршрут руху та годину виїзду автобусів із відповідних населених пунктів. (Див. наказ відділу освіти від 14.04.2015р. №85)

4 Український та Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вживають запобіжних заходів:

· проводиться подвійна ідентифікація осіб у пунктах тестування;

· за кожним пунктом тестування закріплені працівники медичної служби, Державної служби охорони та патруль УМВС;

· заплановані проведення огляду учасників з використанням металодетекторів з метою виявлення несанкціонованого використання електронних носіїв та мобільних телефонів;

5 При виявленні фактів порушення процедури ЗНО в аудиторії чи пункті тестування, учасники мають право звернутися до відповідального за пункт тестування чи уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти, не виходячи з пункту тестування.

Бажаємо успіхів!


До відома абітурієнтів 2015 року!

Звертаємо Вашу увагу на те, що особи, які зареєструвались для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, повинні отримати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з номером, пін-кодом та вклеєною фотографією, що є підтвердженням факту реєстрації.

За номером Сертифіката та пін-кодом, який розміщений на ньому, кожен учасник ЗНО-2015 матиме змогу зайти на свою «Інформаційну сторінку» на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/ та роздрукувати запрошення-перепустку із вказаною адресою пункту тестування для проходження зовнішнього тестування з обраних предметів.

Наголошуємо, що Український центр оцінювання якості освіти не буде надсилати поштою запрошення-перепустки учасникам ЗНО-2015.

Пропонуємо Вашій увазі презентацію, в які показано як роздрукувати запрошення

Пам’ятайте! Без Сертифіката ЗНО-2015 вхід у пункт тестування заборонено!

wym-1427720049930Контроль громади за процедурами ЗНО

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) оголошує реєстрацію громадських спостерігачів, які будуть відслідковувати дотримання процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2015 році, в тому числі пробного.

Метою залучення громадських спостерігачів у пункти тестування є забезпечення умов відкритості та прозорості процедур зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо членів громадських організацій та представників батьківських комітетів навчальних закладів зареєструватись для спостереження за процедурами ЗНО. Для того, щоб бути громадським спостерігачем, потрібно зареєструватись на сайті ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua до 20.03.2015, ознайомитися з документами, які визначають засади здійснення громадського контролю за проведенням ЗНОта отримати відповідні посвідчення у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що перебувати в пунктах тестування зможуть лише особи, які включені в список персоналу, залученого до процедур та громадські спостерігачі.

Давайте разом розвіємо міфи

та забезпечимо прозорість процедури ЗНО!


До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів,

що формують комплекти реєстраційних документів випускників, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Роз᾿яснюємо, що в разі, якщо навчальний заклад одноразово не може сформувати повний комплект реєстраційних документів для всіх випускників, він може надсилати комплекти документів до регіонального центру оцінювання якості освіти кілька разів до 20 лютого.

Якщо окремі випускники не реєструються для участі в державній підсумковій атестації з української мови у формі зовнішнього оцінювання або не надають комплекти документів для цього, просимо роз’яснити їм сутність наказів Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 № 319 та від 19.05.2008 № 431, якими передбачено, що особа, яка не пройшла державну підсумкову атестацію в поточному році, зможе отримати документ про повну загальну середню освіту шляхом екстернату лише в наступному році.


Реєстрація на ЗНО-2015 триватиме з 05 січня по 20 лютого

Початок подання реєстраційних документів:

05 січня 2015 р.

Останній день подання документів:

20 лютого 2015 р.

Останній день виправлення недоліків в оформленні документів, що стали причиною відмови у реєстрації:

06 березня 2015 р.

Останній день внесення необхідних змін у реєстраційній картці, розміщеній на своїй інформаційній сторінці: 01 квітня 2015 р. (а в разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури

– 06 березня 2015 р.)

Три етапи реєстрації для участі у ЗНО-2015 (див. у додатку)

wym-1422372951239


ЗНО як у Кембриджі: підписано Меморандум про співпрацю

16 грудня 2014 року підписано Меморандум між УЦОЯО і Cambridge English Language Assessment. Директор центру оцінювання Ігор Лікарчук та голова Департаменту маркетингу у Північній Європі Арек Яворські закріпили підписану угоду рукостисканням. Джиліан Хортон-Крюгер, голова Департаменту з оцінювання у Північній Європі та консультант Сambridge English Language Assessment в Україні Дарина Сіжук представили результати експертної оцінки тесту ЗНО з англійської мови.

Спеціалісти Cambridge English відзначили високий рівень тестів попередніх років. На основі проаналізованих завдань представники департаменту дали кілька рекомендацій.

Для завдань із читання – обрання автентичних текстів і їх редагування, аби вони не були надто складними чи легкими, для письмової частини – побудова завдань за принципом «не поясни, а розкажи». Також експерти говорили про введення додаткових типів завдань, наприклад, використання закритого типу тестів чи переформулювання речень.

Підписана угода стане величезним кроком до удосконалення тестів, що у свою чергу вплине на якість вивчення англійської мови загалом і на програму зокрема.


ВПЕРШЕ ЗНО ЗДАВАТИМУТЬ УСІ!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти для ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, запрошує абітурієнтів на пробне тестування.

Повідомляємо, що у 2015 році усім випускникам середніх загальноосвітніх навчальних закладів необхідно буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для отримання оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови чи для втупу до вищого навчального закладу.

Участь у пробному тестуванні дасть абітурієнтам можливість попрацювати в пунктах тестування, перевірити свої знання, пройти етап психологічної адаптації перед основним іспитом.

Лише до 15 грудня 2014 року бажаючі мають змогу зареєструватись для проходження пробного тестування на сайті www.lvtest.org.ua

Скористайтесь можливістю перевірити свої знання та ознайомитись із оновленою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

Додаткова інформація:

www.testportal.com.ua – cайт УЦОЯО,

www.lvtest.org.ua –сайт ЛРЦОЯО

lvivtest@gmail.com -e-mail ЛРЦОЯО

8(032)2422660 - ″гаряча″ телефонна лінія ЛРЦОЯО


ШКОЛА ЗНАННЯ ОНЛАЙН

Школа Знання Онлайн (znonline.org) надає вільний доступ до курсів підготовки до ЗНО з математики, української мови, історії України та фізики таким категоріям учнів:

діти-сироти та півсироти, діти-інваліди, учні з багатодітних сімей, учням, що проживають чи проживали в Донецькій та Луганській областях.

Кожен курс розбитий на теми для поступового та системного вивчення матеріалу. Кожна тема містить відеолекції, відеорозв'язки практичних завдань, конспекти та тести на зразок тестів ЗНО.

Детальніше про школу та процес навчання можна дізнатися безпосередньо на сторінці школи.


ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ - МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ЗНАННЯ

Усім, хто має намір продовжувати навчання у ВНЗ України та планує проходити зовнішнє незалежне оцінювання, пропонуємо оцінити рівень навчальних досягнень під час ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ.

Учасники пробного тестування матимуть можливість:

· ознайомитись із процедурою проведення ЗНО;

· виконати орієнтовні завдання ЗНО-2015 (двох рівнів складності з математики і української мови та літератури);

· попрацювати із бланками відповідей, спланувати час для їх заповнення;

· пройти психологічну підготовку;

· перевірити свої знання з предмета й отримати результат в шкалі 100- 200 балів.

Учасниками пробного тестування можуть бути учні 10-х і 11-х класів ЗНЗ, випускники коледжів і професійно-технічних училищ, випускники минулих років.

Реєстрація всіх бажаючих здійснюватиметься через мережу Інтернет на сайті ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua з 01 листопада до 15 грудня 2014 року.

Вартість проходження тестування з одного предмету становить 89 грн.

У 2015 році, особа, яка зареєструвалась для участі у пробному тестуванні, матиме змогу обрати не більше як два предмети за вибором:

Дата Предмети
21.03.2015 Українська мова та література
28.03.2015 Математика, історія України, фізика, біологія, географія, хімія, іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, російська мова

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - 2015

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» визначено основні складові формату ЗНО-2015.

Встановлено перелік навчальних предметів, з яких особи, які виявили бажання вступати до вузів України у 2015 році матимуть змогу пройти зовнішнє незалежне оцінювання (далі - ЗНО): українська мова і література, математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська - одна за вибором).

Ø Кожен учасник має право пройти тестування не більше ніж з чотирьох предметів під час проведення ЗНО-2015.

- Тестування з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту.

- Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень-українська мова) зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

- Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні – липні 2015 року.

Додаткова інформація:

www.testportal.com.ua – cайт УЦОЯО,

8 (044) 503-37-93- телефон інформаційної підтримки УЦОЯО

www.lvtest.org.ua –сайт ЛРЦОЯО

8(032)2422660 - ″гаряча″ телефонна лінія ЛРЦОЯО

Освіта — скарб; праця — ключ до нього. Бажаємо успіхів усім абітурієнтам


ЗАВЧАСНО ПІДГОТУЙТЕ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ НА ЗНО-2014!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує та акцентує увагу абітурієнтів:

1. Заздалегідь підготуйте необхідні документи:

· Сертифікат учасника ЗНО-2014 (із фотокарткою);

· Паспортний документ (паспорт або свідоцтво про народження -документ за яким проводилась реєстрація);

· Запрошення-перепустку (на якому вказано адреси пунктів тестування, дати проведення тестувань)

Запрошення-перепустки абітурієнти повинні отримали поштою. У разі необхідності всі мають можливість роздрукувати їх з інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої можливий за номером Сертифіката та пін-кодом.

2. Пропуск учасників у пункти тестування - з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

3 Необхідно попередньо дізнатись про можливі шляхи та час добирання до того чи іншого пункту тестування. З цією метою на сайті ЛРЦОЯО - www lvtest.org.ua розміщено карти, які допоможуть зорієнтуватись у розташуванні потрібного пункту тестування на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.

4 З метою забезпечення організованого проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання, Український та Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вживають запобіжних заходів:

· проводиться подвійна ідентифікація осіб у пунктах тестування;

· за кожним пунктом тестування закріплені працівники медичної служби, Державної служби охорони та патруль УМВС;

· заплановані проведення огляду учасників з використанням метало детекторів з метою виявлення несанкціонованого використання електронних носіїв та мобільних телефонів;

· окремі пункти тестування оснащені камерами відеоспостереження.

5 При виявленні фактів порушення процедури ЗНО в аудиторії чи пункті тестування, учасники мають право звернутися до відповідального за пункт тестування чи уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти, не виходячи з пункту тестування.

Графік проведення ЗНО-2014

03.06.2014 р. іноземні мови
05-06.06.2014 р. українська мова і література (І,ІІ сесії )
10.06.05.2014 р. російська мова
12.06.2014 р. математика
14.06.2014 р. географія
16.06.2014 р. всесвітня історія
18.06.2014 фізика
20.06.2014 р. історія України
23.06.2014 р. хімія
25.06.2014 р. біологія
27.06.2014 р. світова література

Бажаємо успіхів!


Про зміну дат проведення зовнішнього незалежного оцінювання
з окремих предметів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології25 червня 2014 року.

Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.


ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ АБІТУРІЄНТАМ 2014 РОКУ?

У Міністерстві освіти і науки України підписані накази, які визначають складові вступної кампанії, та є важливими для абітурієнтів 2014р.

1. Наказ «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році» від 29.10.2013 р № 1510, зареєстрований у Мінюсті 31.10.2013 за № 1855/24387:

Ø В переліку обов'язкових документів, що вступники повинні подавати до приймальних комісій ВНЗ є сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (далі - УЦОЯО).

Ø Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2008 - 2014 рр. Для того, щоб абітурієнта допустили до конкурсу, йому потрібно подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Ø Приймальними комісіями ВНЗ до розгляду в конкурсі, незалежно від форм власності ВНЗ та джерел фінансування, приймаються сертифікати УЦОЯО не менше 124 бали з непрофільних предметів та не нижче 140 балів з профільних предметів. ВНЗ може допустити до участі у конкурсі вступника, який має кількість балів з одного непрофільного предмета нижче як 124 бали, але тільки за умови, якщо кількість балів із профільного конкурсного предмета становить 170 балів або більше.

Ø Один абітурієнт має право подати заяву на участь у конкурсі не більше як у п’ять ВНЗ та не більше як на три напрямки у кожному з них.

Ø Категорія осіб (інваліди І та ІІ групи, діти-інваліди, особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, особи, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном) мають право брати участь у конкурсі за результатами ЗНО або за результатами вступних іспитів на вибір.

Ø У 2014 році з’явиться ще одна категорія абітурієнтів, яким нарахують додаткові бали. Це ті, у кого є найкращі інтелектуальні досягнення: винахідники з патентом, переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад, турнірів і конкурсів. Це ж стосується переможців конкурсу МАН (9-11 класи). Учні зможуть одержати до 70 додаткових балів, якщо ввійдуть до 100 найкращих в Україні.

Умови прийому до вищих навчальних закладів затверджені для освітньо-кваліфікаційних програм підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра.

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників починається 1 липня і закінчується о 12 годині 31 липня. Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюють о 12 годині 1 серпня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується 4 серпня, оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднять не пізніш ніж о 12 годині 5 серпня.

Другий етап закінчується 7 серпня, третій – 11 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням завершується 12 серпня, коштом фізичних та юридичних осіб – не пізніш як 26 серпня.

2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.11.2013 р. № 1579 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році» передбачає:

· Реєстрація учасників ЗНО 2014 року триватиме з 03 січня по 05 березня 2014 року;

· Основна сесія ЗНО 2014 відбуватиметься з 03 червня по 27 червня 2014 року;

· Додаткова сесія ЗНО 2014 - з 01 липня по 15 липня 2014 року;

· Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії, почнеться з 19 червня 2014 року;

Результати учасників ЗНО з усіх предметів буде оголошено не пізніше 08 липня;

· Тестування для учасників ЗНО буде проводитись за кошти державного бюджету.


ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО - 2014

Завершено реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. За її результатами в Україні зареєстровано більше 297 тисяч осіб, з них 33657 осіб у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти:

v 7266 осіб - у Волинській області;

v 17430 осіб – у Львівській області;

v 8961 осіб – у Рівненській області.

Статистичні дані реєстрації в ЛРЦОЯО:

· 22 % - випускники попередніх років;

· 65,3 % учасників зареєструвались на 4 предмети тестування, 28,9 % на 3 предмети, 4,8, % на 2 предмети, 1% на 1 предмет;

· 52% - жителі міст;

· є особи, які обрали тестування російською та польською мовами (65 і 9 осіб відповідно);

· 9919 учасників виявили бажання здавати іноземні мови, що становить 29 % від кількості зареєстрованих і є на 3% більшим за показник 2013 року;

· 1392 пакети документів (на 22 % більше ніж минулого року)розглянула регламентна комісія;

· 1233 особам відмовлено в реєстрації через неналежним чином оформлений пакет реєстраційних документів;

· 37 учасникам будуть створені спеціальні умови, про необхідність яких вони заявили під час реєстрації;

· 17 осіб перереєструвались з АРК для участі в ЗНО у Волинській, Львівській, Рівненській областях.

Увага! У травні 2014 року всі зареєстровані учасники поштою отримають запрошення - перепустку із вказаними адресами пунктів тестування на кожен обраний предмет.

На своїй інформаційній сторінці в Інтернеті (вхід за номером Сертифіката та пін-кодом, що на ньому) можна буде роздрукувати запрошення-перепустку самостійно.

Важливою є інформація для абітурієнтів з Автономної Республіки Крим.

1) На території АРК пункти тестування працювати не будуть, відповідно зовнішнє незалежне оцінювання проведено не буде.

2) Всі, хто бажає здавати ЗНО, повинен перереєструватися, зайшовши на свої інформаційні сторінки та виконавши інструкцію, що там розміщена

Всю необхідну інформацію щодо ЗНО 2014 рекомендуємо отримати:

 • Сайт Українського центру оцінювання якості освіти – www testportal. gov.ua
 • Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти www.lvtest.org.ua.
 • Телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО (032)2422660

Знання належать усім

і лише натхненною працею можна віднайти до них шлях.

Бажаємо успіхів!


ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ "РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПЕРЕВІРКИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО-2014"

wym-1395678263239


ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО-2014!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує абітурієнтам, котрі впродовж листопада 2013 року зареєструвались для проходження пробного тестування:

­ 22 березня 2014р відбудеться тестування з української мови та літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська мови за вибором);

­ 29 березня 2014р. відбудеться тестування з історії України, математики, біології, географії, світової літератури.

Учасники тестування будуть допущені в пункти пробного тестування за наявності:

· запрошення-перепустки (роздрукованого із персональної сторінки);

· документа, що посвідчує особу (паспорт);

· квитанції про оплату пробного тестування.

Абітурієнти зможуть пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання від «А» до «Я », навчитись ефективно розподіляти свій час та бути впевненим під час основної сесії ЗНО-2014.

Визначення результатів тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, на основі яких вони зможуть самостійно визначити тестовий бал.

Учасники можуть визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів , і побачити своє місце серед інших випускників 2014 року. Для цього необхідно після 29 березня 2014 року зайти на сайт, на якому реєструвалися, та у відповідних розділах інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» внести відповіді зі свого паперового бланка А. Ознайомитися з результатами можна буде після 04 квітня 2014 року.

Пункт пробного тестування в Радехівському районі працюватиме в Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються. Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж 3 днів у пункті пробного тестування свій комплект тестових матеріалів.

Додаткова інформація міститься на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.lvtest.org.ua та за телефоном «гарячої лінії» – (032) 2422660.

БАЖАЄМО УСПІХУ!


Зразок довідки з навчального закладу для реєстрації на ЗНО-2014

wym-1390311068674

Інтернет-ресурс для вчителів та учнів "Yandex.ЗНО"

На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» (http://zno.yandex.ua/). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти і містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010–2013 роках (українською та російською мовами).

Ресурс «Яндекс. ЗНО» може використовуватися як один із елементів підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Разом з тим наголошуємо, що для успішного проходження ЗНО абітурієнт має засвоїти увесь теоретичний навчальний матеріал, тому основний етап підготовки до ЗНО відбувається за навчальними посібниками для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до навчальних програм ЗНО.

Після засвоєння основного навчального матерілу учні можуть за допомогою цього ресурсу перевірити свої можливості та орієнтовно визначити результат тестування: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні.


РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2014!

Вона триватиме з 3 січня по 5 березня 2014 року

АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ:

1. Визначтесь із предметами, з яких Ви будете проходити тестування. Для цього потрібно звернутись у приймальну комісію ВНЗ.

2. Підготуйте комплект документів та матеріалів, а саме:

· копію паспорта або свідоцтва про народження. На копії напишіть «Згідно з оригіналом»(без лапок), поставте дату та власний підпис;

· 2 фотокартки розміром 3х4 см;

· копію атестата чи диплома (для випускників попередніх років) або довідку з навчального закладу для випускників 2014 року (за формою УЦОЯО);

· копії документів про зміну прізвища, імені та по батькові (при наявності розбіжностей у персональних даних);

· висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов для проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання);

· копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (для іноземців, осіб без громадянства, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту)

3. Завантажте програму реєстрації із офіційного сайту УЦОЯО: www.testportal.gov.ua або Львівського РЦОЯО www.lvtest.org.ua.

Ознайомтесь із порядком реєстрації. Внесіть дані: адресу проживання; контактні телефони; заклад, у якому навчаєтесь (для випускників поточного навчального року); оберіть предмети для проходження тестування (не більше чотирьох).

4. Роздрукуйте

· бланк заяви-реєстраційної картки та заповніть його: укажіть своє прізвище у родовому відмінку та ініціали у реквізитах заяви після прізвища та ініціалів директора РЦОЯО; напишіть текст заяви (за зразком); поставте дату та підпис. Друкованими літерами заповніть частину «Реєстраційна картка», вказавши у спеціально відведених місцях: прізвище, ім’я, по батькові (у називному відмінку, відповідно до посвідчення особи); серію та номер документа, що засвідчує особу; наклейте дві власні фотокартки у визначені місця;

· контрольно-інформаційний лист до заяви реєстраційної-картки,дезазначено номер Вашої реєстраційної картки та вказівки щодо поштового відправлення.

5. Надішліть (до 05 березня 2014 року) поштовим відправленням до ЛРЦОЯО (вул. Шевченка, 116, корп.2, м. Львів, Львівська область, 79039) комплект реєстраційних документів (рекомендованим або цінним листом). Збережіть номер реєстраційної картки та поштового відправлення – це дозволить Вам із сайту ЛРЦОЯО дізнатись про те, на якому етапі обробки є Ваші документи.

6. Дочекайтесь отримання Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік», реєстраційної картки абітурієнта (рекомендованим листом із ЛРЦОЯО), що і стане фактом підтвердження реєстрації.

Важливо. Вам буде відмовлено у реєстрації на ЗНО 2014 року в разі несвоєчасного подання пакета документів, їх неповного або неналежного оформлення. Якщо протягом 20 днів із часу відправлення Вами реєстраційних документів Ви не отримали Сертифіката, звертайтесь до Львівського РЦОЯО.

У пунктах реєстрації, які будуть відкриті в усіх обласних центрах, Ви зможете отримати консультаційно-інформаційну допомогу.

Контакти: сайт УЦОЯО: www.testportal.gov.ua

cайт ЛРЦОЯО: www.lvtest.org.ua


Для отримання інформаційно-консультаційної допомоги рекомендуємо звертатися у пункти реєстрації:

wym-1388487066817


Календарний план ЗНО-2014

- 03.01 - 05.03 – реєстрація на участь в ЗНО

- 03.06 - 27.06 – тестування

- 19.06 - 08.07 – оголошення результатів

- 04.07 - 11.07 – додаткова сесія ЗНО

- 26.08 – оприлюднення Офіційного звіту


КАЛЕНДАР ТЕСТУВАНЬ ЗНО - 2014

іноземні мови

03.06

українська мова і література

05.06,06.06

російська мова

10.06

математика

12.06

географія

14.06

біологія

16.06

фізика

18.06

історія України

20.06

хімія

23.06

всесвітня історія

25.06

світова література

27.06


/Files/images/probne.jpg

Термін реєстрації на пробне ЗНО спливає!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє:

Лише до 30 листопада 2013 року абітурієнти мають змогу зареєструватись для проходження пробного тестування 2014 року.

Скористайтесь можливістю перевірити свої знання та ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання

– реєструйтесь на сайті www.lvtest.org.ua


Пробне тестування - репетиція для абітурієнтів!

З 01 по 30 листопада триває реєстрація абітурієнтів на пробне тестування

Кожен, хто бажає:

· ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

· попрацювати із тестовими зошитами і бланками відповідей;

· оцінити свій рівень знань;

· пройти психологічну адаптацію;

Матиме можливість у період з 01 по 30 листопада 2013 р. на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти www.lvtest.org.ua на сторінці «Пробне ЗНО-2014» зареєструватись на участь у пробному тестуванні. Протягом 7 (робочих) днів необхідно здійснити оплату - 89 грн. за одне тестування в установі будь-якого банку України. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному тестуванні з одного-двох предметів із переліку:

22 березня 2014 року:

• українська мова і література;

• іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська);

• хімія;

• фізика;

• російська мова;

• всесвітня історія

29 березня 2014 року:

• математика;

• історія України;

• географія;

• біологія;

• світова література.

Тести пробного ЗНО з математики, історії України,хімії, фізики, всесвітньої історії,біології, географії будуть доступними мовами національних меншин: кримсько-татарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською.Тест із світової літератури абітурієнти зможуть скласти, крім української, ще й російсько. мовою.

Абітурієнт, який зареєструвався на участь у пробному ЗНО, отримує на сайті регіонального центру свою персональну сторінку, логін та пароль доступу до неї. Із цієї сторінки, яка має назву «Особистий кабінет учасника ПЗНО», слід роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг.

Після 3 березня на цій персональній сторінці буде розміщено запрошення –перепустку - з вказаним часом та місцем проведення пробного тестування, яку потрібно видрукувати для пред’явлення в пункті пробного ЗНО.

Реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Учасники пробного ЗНО матимуть доступ до сервісу з визначення своїх результатів пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів серед результатів інших учасників Львівської, Волинської та Рівненської областей і зможуть побачити своє місце в рейтингу.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує використовувати для підготовки до ЗНО 2014 наш сайтwww.lvtest.org.ua, де розміщені тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років

Бажаємо успіхів!

Для довідок:

Сайт УЦОЯО – www.testportal.gov.ua;

Сайт ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua; e-mail:lvtest@gmail.com;

Телефон «гарячої лінії»ЛРЦОЯО - 032 2422660.

VIVAT ЗНО- 2014!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» абітурієнти 2014 року мають можливість:

· пройти тестування з предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, однієї з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська;

· скласти тести не більше як із чотирьох предметів.

Тестові зошити з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, за бажанням абітурієнта, будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує використовувати для підготовки до ЗНО 2014 наш сайт www.lvtest.org.ua, де розміщені тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років

Бажаємо успіхів!

Для довідок:

Сайт УЦОЯО – www.testportal.gov.ua;

Сайт ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua; e-mail:lvtest@gmail.com;

Телефон «гарячої лінії»ЛРЦОЯО - 032 2422660.

Кiлькiсть переглядiв: 2941

Коментарi

 • npotfcupes

  2014-04-11 03:07:09

  muspmsbefijw.swp, xikrdnpbsg , [url=http://www.knehfhzpnz.com/]obnavvfhnp[/url], http://www.bkqkcjcfpg.com/ xikrdnpbsg...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.